۳

سه سال تجربه موفق

در صنعت ماکیان

گروه کارخانجات تولیدی آشیونه :

گروه تولیدی صنعتی آشیونه در سال ۱۳۹۶ با حضور جمعی از متخصصین که دارای سوابق مدیریتی، اجرایی و فنی بودند؛ تشکیل گردید. ما با اعتقاد به اصل مشتری مداری در راه خدمت بیشتر به صنعت ماکیان در ایران عزیز، قدم در این راه گذاشتیم. مدیران آشیونه بر این اصل معتقدند که، به کارگیری روش‌های مدیریتی جدید، و استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده، تمامی فرآیندهای شرکت را متاثر می نماید. به همین دلیل محور پویای شرکت را بر نوآوری و اجرای طرح های جدید در زمینه تولید قفس های صنعتی نگهداری و پرورش ماکیان گذاشته تا از این طریق موجب ایجاد نگرش‌های جدید در صنعت پرورش ماکیان گردیده و همچنین کمکی هرچند اندک به ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با این صنعت نموده و باری از دوش تولید کنندگان در این صنعت بردارد.

ما همواره بر این باور هستیم که مشتری شریک تجاری ما در معرفی ویژگی های برجسته محصول و خدمات آشیونه می باشد. که این امر زمانی محقق میگردد که نه تنها مشتری از محصول رضایت کافی داشته باشد بلکه همواره در تعامل با گروه آشیونه در ارائه نقطه نظرات و در استفاده از خدمات پس از فروش آشیونه باشد.

 

محصولات گروه تولیدی آشیونه چیست :

 

انواع قفس مرغ – قفس بلدرچین – قفس کبک – قفس قرقاول – قفس کبوتر  و … که در فروشگاه آشیونه میتوانید مشاهده کنید

 

اهداف گروه تولیدی آشیونه:

 

اولین و بزرگترین هدف آشیونه صرفا فروش محصول و خدمات به مشتری نمی باشد بلکه براین باور هستیم که در هر فروش نیاز مشتری از محصول تمام و کمال بایستی برآورده شود؛ تا جلب رضایت و اعتماد مشتری، معامله ای دو سر سود به ارمغان بیاورد.

توسعه تولید و ایجاد کسب وکار مهمترین عامل پیشرفت هر کشوری میباشد ما بر آنیم که در حد توان خود بتوانیم قدمی در این راه برداشته و به ایجاد مزارع پرورش انواع طیور در کشور عزیزمان بپردازیم.  

 

با ما همراه باشید

شما میتوانید با گروه ما در رسیدن به اهداف همراه باشید.

 

میتوانید به راحتی نظر خود را در وب سایت ثبت کنید.

به راحتی میتوانید از کارشناسان مشاوره بگیرید.

به راحتی میتوانید شکایات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.