۴

چهار سال تجربه موفق گروه تولیدی صنعتی آشیونه

در صنعت ماکیان

گروه کارخانجات تولیدی آشیونه :

  گروه صنعتی آشیونه در سال ۱۳۹۶ با حضور جمعی از متخصصین که دارای سوابق مدیریتی و فنی بودند؛ تشکیل گردید. با اعتقاد به اصل مشتری مداری ، جهت خدمت بیشتر به صنعت ماکیان در ایران عزیز، قدم در این راه گذاشتیم. مدیران آشیونه بر این اصل معتقدند. که، به کارگیری روش‌های مدیریتی جدید، و استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده، تمامی فرآیندهای شرکت را متاثر می نماید. محور پویای شرکت بر نوآوری و اجرای طرح های جدید در زمینه پرورش ماکیان گذاشته شده است. تا از این طریق موجب ایجاد نگرش‌های جدید در صنعت پرورش ماکیان گردد. و همچنین کمکی هرچند اندک به ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با این صنعت بشود. و باری از دوش تولید کنندگان این صنعت برداشته شود.

 

ما همواره بر این باوریم که مشتری شریک تجاری ما در معرفی ویژگی های محصول و خدمات آشیونه می باشد .  این امر زمانی محقق میگردد که مشتری از محصول ما رضایت کافی داشته باشد. همچنین همواره در ارائه نقطه نظرات و در استفاده از خدمات پس از فروش آشیونه، با ما در تعامل باشد.

 

محصولات گروه تولیدی صنعتی آشیونه چیست :

انواع قفس مرغ – قفس بلدرچین – قفس کبک – قفس قرقاول – قفس کبوتر  و … که در فروشگاه آشیونه میتوانید مشاهده کنید

 

اهداف گروه تولیدی آشیونه:

اولین و بزرگترین هدف آشیونه صرفا فروش محصول و خدمات به مشتری نمی باشد. بلکه براین باور هستیم که در هر فروش نیاز مشتری از محصول تمام و کمال بایستی برآورده شود. تا جلب رضایت و اعتماد مشتری، معامله ای دو سر سود به ارمغان بیاورد.

توسعه تولید و ایجاد کسب وکار مهمترین عامل پیشرفت هر کشوری میباشد. ما بر آنیم که در حد توان خود بتوانیم قدمی در این راه برداریم. ایجاد مزارع پرورش انواع طیور در کشور عزیزمان از اهداف ما می باشد .

 

با ما همراه باشید

 

شما می‌توانید:

 نظر خود را در وب سایت ثبت کنید.

 از کارشناسان مشاوره بگیرید.

شکایات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

و در صورت تمایل به دریافت نمایندگی، به صفحه درخواست نمایندگی مراجعه فرمایید.

 

همچنین برای اطلاع از محصولات جدید و ارتباط با ما می توانید از طریق صفحه اینستاگرام، صفحه تویتر و کانال تلگرام ما مراجعه کنید.

 

شماره هاس تماس:

۰۵۱-۴۴۲۳۸۸۵۶ ( دفترمرکزی) ۰۹۱۵۸۹۲۰۳۸۱ ( واحد فروش ) ۰۹۳۷۱۲۱۱۷۰۷ ( واحد فروش ) ۰۹۱۲۰۲۱۵۷۱۴ ( واحد فنی )