ashyouneh

فروش کرم میلورم
[ راز افزایش فروش؟ جامعه هدف؟ ]

تصور اینکه یک کرم بتواند از جهات زیادی بر ماهی‌ها، پرندگان و طیور تاثیراتی مثبت مانند افزایش ایمنی یا تثبیت شدن رنگ بدنشان بگذارد سخت است اما این روشی می‌باشد که مزرعه داران سال‌های طولانی است از آن سود برده‌اند.

زمان مورد نیاز برای مطالعه این مقاله ۶ دقیقه است.

فروش کرم میلورم

هدف ما در این مطلب این می‌باشد بررسی کنیم چرا کرم Mealworm مفید می‌باشد؟ چرا مزرعه داران از این کرم استقبال زیادی کردند؟ در این میان هم توضیح می‌دهیم چگونه فروش کرم میلورم انجام داده و از نیاز بازار سود کنید.

میلورم چگونه رشد می‌کند؟

کرم میلورم در فضایی مانند آکواریوم خوب رشد می‌کند. بعد از فراهم کردن این محیط به مقداری سیب زمینی نیاز دارید. هویج هم مناسب بوده و میلورم‌ها حتما از آن استقبال خواهند کرد!

نکته‌ی آخر در مورد بستر اینکه سبوس گندم بسیار مناسب خواهد بود و شرایط ایده‌آلی برای رشد آماده می‌کند.

برای مشاهده مقاله پرورش کرم میلورم در خانه روی متن کلیک کنید.

فرق میلورم با جیره‌های غذایی دیگر چیست؟

فروش کرم میلورم و خرید آن از دو جهت برای دو دسته افراد سود زیادی دارد.

 • خریدار

  • این فرد موفق شده یک مکمل فوق العاده قوی برای دام و طیورش تهیه کند.
  • اگر پرورش‌دهنده است سود خود را چند برابر کند.
  • یک طعمه‌ی وسوسه کننده برای ماهیگیری انتخاب کرده.
  • حتی می تواند از پروتئین بالای آن برای تغذیه‌ی خود استفاده کند.

 

و اما فروشنده ای که می خواهد از فروش کرم میلورم سود کند قطعا روش خوبی را به دلایل زیر انتخاب کرده:

 • فروشنده

  • برای پرورش دادنش زحمت زیادی نمی‌کشد.
  • افراد زیادی به خرید کرم تاریکی رو آورده‌اند بنابراین موضوعی جا افتاده می‌باشد پس سریعا فروش خوبی رقم خواهد خورد.
  • مورد آخر که بسیار مهم بوده و به افراد زیادی انگیزه داده تا پرورش و فروش انجام دهند، این می‌باشد که می‌توان آن را با قیمت خوبی عرضه کرد. یعنی هزینه‌های پایینی دارد در عوض سود خوبی نصیبتان می‌شود.
فروش کرم میلورم

مشاهده محصول میلورم آشیونه

چه موجوداتی به کرم میلورم نیاز دارند؟

 بیشتر حیوانات می‌توانند از آن تغذیه کنند بنابراین افرادی که استخر ماهی دارند، کسانی که پستانداران کوچک پرورش می‌دهند، صاحبان جونده‌ها و پرندگان به سراغتان خواهند آمد. حتی می‌توانید از فروش کرم میلورم به کسانی که به نگهداری و پرورش دوزیستان و بندپایان علاقه‌مند هستند سود زیادی ببرید.

در ادامه بصورت مفصل‌تر در مورد حیواناتی که به میلورم احتیاج دارند مفصل‌تر صحبت خواهیم کرد.

 • کرم میلورم خوراک ماهیان تزئینی

اگر نگاهی به عملکرد بیشتر کشورها بیندازید، می‌بینید بیشتر ماهی‌هایی که برای انسان‌ها پرورش داده می شوند، کرم میلورم می‌خورند. این رفتار هنوز جا دارد در ایران جا بیفتد. در حال حاضر صرفا افرادی کرم میلورم تهیه می‌کنند که ماهی‌های زینتی پرورش می‌دهند.

در واقع منظورمان همان گونه‌هایی است که در آکواریوم نگهداری می‌شوند. فروش کرم میلورم موقعی بالاتر می‌رود که به سراغ ماهی‌گیرها بروید؛ آن‌ها را می‌بینید که برای صید مقداری کرم میلورم همراه دارند.

چنانچه مصرف‌کننده هستید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی سایت مستقیما کرم میلورم تهیه کنید. از سویی دیگر اگر افرادی را می‌شناسید که به کرم تاریکی نیاز دارند محصول ما را پیشنهاد دهید.

دیگر چه موجودات دیگری به کرم میلورم احتیاج دارند؟

برای مشاهده مقاله استخر ماهی [با دستگاه هشدار قطع برق ساختار شکن] روی متن کلیک کنید.

 • میل زیاد پرندگان به کرم میلورم

بدن پرندگان بخصوص انواع زینتی مواد مفیدی که در کرم میلورم وجود دارد(مانند پروتئین بالا) را می‌طلبد. هر کدام از گونه‌ها به صورتی متفاوت از مصرف آن تاثیر مثبت می‌گیرند. برای مثال به یکی کمک می‌کند طول عمرش بیشتر شود، بدن دیگری را قوی‌تر می‌کند تا روند رشدش افزایش یابد مثلا در زمان کمتری بدنش مملو از پر می‌شود.

فروش کرم میلورم به صاحبان پرندگان زینتی الزامی می‌باشد و حتما با استقبال زیادی رو به رو خواهید شد چرا که برای حفظ موجودات ارزشمندی دارند تلاش می‌کنند.

بعد از اینکه پرندگان کرم میلورم خوردند چه اتفاقی می افتد؟

 • پرها دیگر حالت مرده و قدیمی ندارند بلکه تازه، براق و خوش رنگ شده‌اند.
 • هر پرنده‌ای می‌تواند بیمار شود اما کرم میلورم احتمالش را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.
 • خواسته‌ی صاحب هر پرنده‌ی زینتی این می‌باشد نژادش را تکثیر کند اما همیشه به هدفش نمی‌رسد. حتما برایتان جالب است بدانید کرم میلورم با ظاهر ساده‌اش کمک می‌کند نطفه‌های بیشتری شکل بگیرند و قدرت تولید مثل پرنده بالا برود.
 • اگر قوای جنسی پرنده‌تان کم می‌باشد، کرم میلورم به آن بخورانید.
 • جوجه‌کشی به تنهایی سودآور می‌باشد و راه‌های دیگری وجود دارد که میزان سود را بیشتر کنید. سریع رشد کردن و بالغ شدن جوجه‌ها سبب می‌شود روند تکثیر افزایش یابد. چنین شرایطی فوق‌العاده است و جالب‌تر اینکه به لطف مواد مفید کرم میلورم محقق خواهد شد.

هرچقدر از مزایا و تاثیرات کرم میلورم بدانید بیشتر درک خواهید کرد چقدر فروش کرم میلورم سودآور می‌باشد.

 • استقبال زیاد طیور از کرم تاریکی!

طیور دوست دارند سوسک بخورند یا اگر لارو و شفیره سر راهشان قرار بگیرد دست رد به سینه‌اش نمی‌زنند! تنها اردک‌ها به آن بی‌میل هستند. کرم تاریکی چه تاثیری روی بدن طیور دارد؟

 • مرض‌های فصلی می‌آیند و می‌روند و جمعیت زیادی از طیور را درگیر خود می‌کنند مگر آن‌هایی که از کرم میلورم تغذیه کرده باشند. فروش کرم میلورم به افرادی که طیورشان زیاد بیمار می‌شود توصیه می‌شود.
 • میلورم خوراکی ای می‌باشد که فاقد انگل بوده و دردسر ساز نیست.
 • طیور به واکسن‌هایی نیاز دارند که پروتئین وارد بدنشان کند. با خوراندن کرم میلورم به آن‌ها با یک تیر چند نشان می‌زنید اولینش حذف واکسن پروتئین می‌باشد.
 • طیور هم بعد از مصرف این موجود از نظر نطفه و سیستم ایمنی قوی خواهند شد.

برای شرایط خرید با کارشناسان ما صحبت کرده و  برای خرید و فروش کرم تاریکی راهنمایی بگیرید. با این حال در اینجا می خواهیم نکات مهمی را در مورد فروش کرم میلورم بیان کنیم تا بدانید باید چکار کنید؟

برای مشاهده مقاله مرغ [آشنایی کامل تا ۹۹.۹۹ درصد] روی متن کلیک کنید.

چه کسانی مشتری کرم میلورم هستند؟

پرورش‌دهندگان ماهی و شیلات، پرورش‌دهندگان  مرغ، بلدرچین، کبک، سایر پرندگان و جوجه آن‌ها. باغ‌های پرندگان یکی از مشتریان همیشگی کرم میلورم هستند. برخی سالن‌ها هم وجود دارند که در فضای خود ماهی‌های گوشتخوار نگهداری می‌کنند. کسانی که حیوان خانگی دارند و روی تکثیر کردنش تمرکز کرده‌اند حتما استقبال خواهند کرد.

فروش کرم میلورم

کرم میلورم را چگونه بدست مشتری برسانم؟

کرم میلورمی که توسط کمپانی ما تولید شده را یا با اتوبوس یا با پیک و یا پست دریافت خواهید کرد. چنانچه محصولتان را خواستید برای کسی دیگر بفرستید از همین راه‌ها استفاده کنید.

رمز افزایش فروش کرم میلورم

کیفیت کرم‌های میلورمی که از ما دریافت خواهید کرد بسیار بالا می‌باشد. در زمینه‌ی فروش هم افرادی به مشتریان همیشگی تان تبدیل خواهند شد که محصول درجه یکی بدستشان رسانده‌اید.

برای شروع کار چه میزان کرم میلورم تهیه کرده و بفروشم؟

توجه کنید اگر تجربه‌ای در زمینه‌ی فروش کرم میلورم نداشته‌اید برای آغاز از حجم‌های کم شروع کنید. رفته رفته راه و چاه دستتان می‌آید و حجم را می‌توانید تا ۱ تن هم افزایش دهید.

کرم میلورم را چگونه تهیه کرده و چگونه به مردم معرفی کنم؟

راه‌های زیادی برای خرید کرم میلورم وجود دارد و در اینستاگرام و در مجموع فضای مجازی افراد زیادی را پیدا خواهید کرد که کرم تاریکی ارائه می‌دهند اما همانطور که گفتیم باید ببینید کیفیت کدام بیشتر می‌باشد.

گروه آشیونه از افراد متخصص تشکیل شده و سال هاست در این زمینه فعالیت می‌کند. کارشناسان ما از صفر تا صد کار کمکتان می‌کنند و هر سوالی در زمینه‌ی معرفی کرم میلورم به دیگران یا شناخت و خرید آن دارید را به بهترین شکل پاسخ خواهند داد.

فروش کرم میلورم

چگونه با خرید کرم میلورم از سایت آشیونه و فروش آن بیشتر درآمد کسب کنم؟

در همین ابتدا بگوییم چه خریدار باشید و چه فروشنده شما در هر صورت سود زیادی خواهید کرد چون کرم میلورم با کیفیتی را مستقیم از گروه آشیونه که تولیدکننده می‌باشد تهیه کرده‌اید. یعنی هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد.

عوامل زیادی وجود دارد که سبب می‌شود یک سری افراد از فروش کرم میلورم سود بیشتری نصیبشان شود. اولین فاکتور این می‌باشد که شما چطور هزینه‌هایتان را مدیریت می‌کنید و ایا اینکار را خوب انجام می‌دهید یا خیر؟

دومین عامل کیفیت بالای کرم تاریکی می‌باشد که با تهیه از گروه آشیونه این شرایط را دارا هستید.

پیشنهاد می‌کنیم برای فروش کرم میلورم از خرده فروشی شروع کنید تا همه چیز دستتان بیاید.

آیا می‌توان میلورم را به کشور‌های دیگر صادر کرد؟

جواب قطعا مثبت می‌باشد اما دیگر نمی‌توان آن را زنده فرستاد بلکه باید خشک شود. می‌توان آن را پودر کرده و در بسته‌هایی ریخت و به کشورهای دیگر عرضه کرد.

کلام آخر

چه قصد خرید یا فروش کرم میلورم را داشته باشید، نباید بدون هیچ آگاهی اقدام کنید. هدف از این مقاله آگاه سازی شما بود. برای خرید کرم تاریکی از راه‌های ارتباطی سایت استفاده کنید و هر سوالی که در این مقاله جایش خالی بود را از کارشناسان آشیونه بپرسید.

فروش کرم میلورم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با پشتیبانی 24/7 در خدمتتان هستیم.
چطور میتونیم کمکتون کنیم؟
سلام وقتتون بخیر! برای ارتباط با پرسنل پشتیبانی هر بخشی که میخواهید، آن را انتخاب کنید.